مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید عایق رطوبتی برای سقف های شیروانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه عایق کاری سقف های شیروانیخرید عایق رطوبتی سقف شیروانی برای ویلا

برای تهیه عایق رطوبتی سقف شیروانی بخصوص برای سقف خانه ها، بهتر می باشد با مراکز خرید معتبر همکاری نمایید تا این محصول را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برای خود خریداری نمایید، برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.مرکز خرید عایق رطوبتی برای سقف های شیروانی

نحوه عایق کاری سقف های شیروانی

نحوه عایق کاری سقف های شیروانیآیا می دانید عایق شیروانی چیست؟ در ابن مطلب می خواهیم در  رابطه با نحوه عایق کاری سقف شیروانی نیز صحبت کنیم، در ادامه با ما همراه باشید تا به اطلاعات زیادی نیز دست یابید.
بعضی از سقف ها طوری هستند، که عاج عاج دارند و همین موجب می شود که عایق را روی آن پیاده سازی کرد و کار سخت می گردد، در این صورت می توانید روی آن را با سیمان بپوشانید تا سطح نیز یک دست شود که برای شما نصب این عایق آسان گردد.
هنگام نصب ایزوگام بهتر است از ستون رد شوید و اگر خود سقف عبور کنید بسیار خطرناک می باشد و اصلا استاندارد نمی باشد.
حتی شما می توانید با استفاده از چوب بنایی این کار را انجام دهید و روی آن قرار بگیرید.
در نظر داشته باشید که اول سطح را کاملا تمیز کنید که کامل ایزوگام بچسبد به سقف و با دقت کامل عایق ها را قرار دهید به طوری که کل سقف رو بپوشاند و جای خالی نداشته باشد.
سعی کنید در روزی شروع به عایق کاری کنید که بارانی نباشد و ورزش باد هم نداشته باشد تا در اجرای کار راحت تر عمل کنید.

خرید عایق رطوبتی سقف شیروانی برای ویلا

خرید عایق رطوبتی سقف شیروانی برای ویلادر نظر داشته باشید که خرید عایق سقف ویلا که شیروانی است از رطوبت نیز جلوگیری می نماید و برای محیط هایی که رطوبت بالایی دارد بسیار ضروری می باشد.
معمولا در شهر های  شمالی از این عایق استفاده می نمایند و چون این شهر ها نزدیک به دریای خزر می باشد و بارش باران فراوان تر است نسبت به شهر های دیگر و همچنین با وجود این عایق موجب خنک بودن در تابستان ها و گرم شدن در زمستان می شود و موجب نمی گردد انرژی هدر برود.
با وجود این عایق بندی ها دیگر نگرانی در هیچ یک از فصل ها وجود ندارد.
در نظر داشته باشید که عایق ها می تواند در برابر باد و طوفان هم از سقف خانه مراقبت نباید و حتما باید از فروشنده های معتبر تهیه کنید تا بتوانید از کیفیت آن مطمئن شوید زیرا اگر کیفیت خوبی نداشته باشد هیچ تاثیری نخواهد گذاشت.
علاوه بر کیفیت ایزوگام، نصب آن حائز اهمیت می باشد زیرا اگر خوب نصب نگردد بعد از گذر زمان اندک کار خود را به خوبی انجام نمی دهد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید