مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش عایق پرایمری ضد رطوبت در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده عایق پرایمری ضد رطوبت انواع عایق پرایمری ضد رطوبت در مراکز فروش

ضرورت استفاده از عایق های رطوبتی از زمان های دور مورد بحث و استفاده بشر بوده که بتواند در بارش باران و برف در ساختمان ها و سوله ها و انتقال مایعات و… از نشت جلوگیری کرده و در امان زندگی کند و آرامش بیشتری کسب کند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بعد از قیر و عایق های رزینی که بصورت مایع در می آمدند، عایق ضد رطوبت پرایمری توسط متخصصان این امر تولید شده که کاربردهای فراوانی دارد. این عایق ها می توانند در بام ها و در زیر عایق های پیش ساخته به عنوان چسب مورد استفاده قرار بگیرد. موارد کاربرد دیگر این عایق های پرایمری در خطوط انتقال مایعات می باشد.

مراکز فروش عایق پرایمری ضد رطوبت در کشور

نحوه استفاده عایق پرایمری ضد رطوبت

نحوه استفاده عایق پرایمری ضد رطوبت نحوه استفاده عایق پرایمری ضد رطوبت میتواند هم بصورت اسپری کردن یا استفاده از قلم رنگ باشد. موارد استفاده این عایق بسیار زیاد بوده و در جاهایی که عایق های دیگر به دلیل سخت بودن استفاده کاربرد ندارند، می توان از عایق رطوبتی پرایمری استفاده کرد.

روش استفاده در لوله ها یا خطوط مایعات به نحوی است که با قلم منطقه مورد نظر را با مقداری از عایق میپوشانیم، البته زمانی که لوله خالی از مایع باشد. اندکی صبر می کنیم تا چسب خودش را بگیرد، سپس مایع را آزاد کرده تست می کنیم. همچنین در بام ها اگر ایزوگام سطح بام آسیب دیده بود می توانیم با استفاده از عایق ضد رطوبت پرایمری آن را بپوشانیم و سقف خود را از رطوبت ایمن کنیم. 

انواع عایق پرایمری ضد رطوبت در مراکز فروش

انواع عایق پرایمری ضد رطوبت در مراکز فروشانواع عایق پرایمری و عایق ضد رطوبت اصل را می توان از نمایندگی های مجاز سطح کشور تهیه کرد. برای اطمینان حاصل کردن از اصل بودن آن باید به نکاتی توجه کرد، این عایق ها در انواع مختلف برای عایق کاری و زیر ایزوگام کاربرد دارند. عایق های پرایمری ضد رطوبت در مقابل نفوذ آب و بخار آب مقاوم هستند و برای استفاده از آنها به گرما احتیاج نیست، اما در قیرها ما باید حرارت دهیم تا روان شوند.

اما در پرایمرها روان بودن از قبل وجود دارد و کافی است آن را بر روی سطح مالیده و ایزوگام را بر روی آن بزنیم. برای خرید عایق پرایمری ضد رطوبت باید به موارد دیگری نیز توجه کنیم که در اینجا به آنها اشاره می کنیم. ابتدا به مراکزی رجوع کنیم که برند بوده و محصول مربوطه را ضمانت کنند. عایق باید دارای استانداردهای تولید متناسب با کشور سازنده باشد، یعنی شرایط آب و هوایی منطقه مورد نظر بسیار مهم است. به همین سبب شرکت های تولید کننده در انواع مختلفی آنها را می سازند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید