مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عایق رطوبتی صادراتی سقف ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی عایق صادراتی سقف ساختمانتولید عایق رطوبتی ساختمان با کیفیت صادراتی

در ایمن نگه داشتن ساختمان در برابر نم و رطوبت در تمام این سالها فکر همه ی مردم را به خود جلب کرده است. به این دلیل که انسانها از زمان های بسیار دور مجبور بوده است محل زندگی خود را از نظر آب و سرما محافظت کند.
این اطمینان را می توان داد  که قیر با آن خواص منحصر به فردی که دارد یکی از مهمترین کشف های بشر بوده است چرا که توانسته آنها را از نم و رطوبت برهاند. ولی امروزه در بسیاری از موارد نه تنها قیر عایق مناسب نیست بلکه مورد استفاده هم قرار نمی گیرد.
عایق رطوبتی سقف ساختمان برای صادرات با یک قیمت مناسب ارائه می شود.

قیمت عایق رطوبتی صادراتی سقف ساختمان

ویژگی عایق صادراتی سقف ساختمان

ویژگی عایق صادراتی سقف ساختماناز جمله ویژگی عایق صادراتی این است که استفاده از آن برای ساختمانها بسیار مفید و لازم مکی باشد . عایق های صادراتی که برای سقف ساختمان به کار می رود از کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد.
و این نوع عایقها عملکرد بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد. سطح داخلی و خارجی این عایقها ویژگی های خیلی مناسبی باید داشته باشد.عایق های رطوبتی به گونه ای طراحی شده اند که قادر باشند با قرار گرفتن در زیر سقف باعث کنترل انرژی و موانع بسیار دیگر شود .
بنابراین باید به ضخامت و تراکم این نوع عایق توجه لازم را بکنید. یکی دیگر از ویژگی های این عایق رای بام و سقف این است که در برابر آتش مقاوم می باشد. از دیگر ویژگی های دیگر این است که این عایقها نیاز دارند که به طور کامل خشک شوند و بعد از آن نصب شوند چون جلوگیری از رشد باکتریها می کند .
این عایقها حاوی هیچ نوع موادی نیستند که برای تغذیه حشرات و پرندگان مناسب باشند. عایقی را که انتخاب می کنید باید غیر سمی باشد و همچنین بی خطر بودن آن بسیار حائز اهمیت است.
این عایقها قابل بازیافت هم می باشند. و می توان دوباره از آن استفاده کرد و مجدد برای تولید محصولات جایگزین باشد. از این رو این نوع عایق برای سقفها بسیار مناسب بوده اند.

تولید عایق رطوبتی ساختمان با کیفیت صادراتی

تولید عایق رطوبتی ساختمان با کیفیت صادراتیعایق های رطوبتی مواد و وسایلی هستند که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به سقف ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا کیفیت عایق رطوبت بسیار مهم است.
چرا اگه اگر از یک عایق بی کیفیت استفاده کنید بعد از گذشت مدت زمان خیلی کم شما متوجه خواهید شد که با وجود عایق کاریهایی که کرده اید ولی باز نم و رطوبت دیوار و سقف خانه شما را خراب کرده است.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید