مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دقیق عایق رطوبتی روی سیمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد عایق رطوبتی پلیمری سیمانخرید عایق رطوبتی روی سیمان

از جدیدترین عایق رطوبتی روی سیمان می توان به عایق رطوبتی نانو پلیمر اشاره کرد که محبوبیت بسیاری نیز در بین خریداران این نوع عایق پیدا کرده است. این عایق علاوه بر ماندگاری یسیار زیادی که دارد, می تواند جلوی نفوذ حجم بالای آب را نیز بگیرد.قیمت این عایق ها به گونه ای است که راحت می توان اینها را جایگزین ایزوگام و دیگر مشتقات نفتی قرار داد.از دلایل دیگری که می توان این عایق ها را جایگزین ایزوگام قرار داد این است که اثرپذیری کمتری از نور خورشید و اشعه های آن دارند و همچنین دارای عمر بیشتری می باشند که در مقایسه با قیمتی که دارند واقعا عالی می باشد.مخصوصا در این دور و زمانه که قیمت و ارزش اقتصادی حرف اول را در این زمینه ها می زند.

قیمت دقیق عایق رطوبتی روی سیمان

کاربرد عایق رطوبتی پلیمری سیمان

کاربرد عایق رطوبتی پلیمری سیمان عایق رطوبتی پلیمری سیمان دو صورت دارد.عایق تک جزئی با بهترین فرمولاسیون از کشور آلمان می باشد .عایق دو جزئی همانطور که از اسم آن مشخص است دارای دو جزء می باشد که  جزء دوم آن دارای پودر های سیمانی فرموله شده است که تحت فناوری نانو ساخته شده است. عایق پایه سیمانی باید کاملا آب بند شود البته قبل از آن باید کاملا خشک شود و تشکیل پلیمر دهد. از کاربرد های این عایق می توان به یک جایگزین مطمئن به جای ایزوگام در عایق کاری پشت بام ها نام برد. از این عایق می توان در جاهای دیگر مانند استخر, سرویس های بهداشتی , دیوار های باران گیر و همچنین برای آب کردن سطوح موزاییکی ,سطوح ایزوگام , مخازن آب , گنبد مساجد و سقف کارخانه جات و انبار ها اشاره کرد.در قدیم مردم وقتی ایزوگام می زدند همش نگران این بودند که قیری که در ایزوگام وجود دارد با گرما از ایزوگام جدا شود و وارد حیاط و سقف بشود و باعث دردسر شود ولی امروزه دیگر نگران این موضوع نخواهیم بود.

خرید عایق رطوبتی روی سیمان

خرید عایق رطوبتی روی سیمان از آنجایی که خرید عایق رطوبتی در امروزه به شدت در حال افزایش است از این رو باید توجه داشته باشیم که در دام سودجویان قرار نگیریم که به ما جنس نامرغوب بدهند. یکی از نمونه جاهایی که می توان از کاربرد عایق رطوبتی نام برد , در منطقه بسیار زیبا و گردشگری ماسوله ی گیلان است . در آنجا سقف هر خانه به عنوان حیاط خانه دیگر به حساب می آید و استفاده از این عایق می توانند واقعا کارساز شود.ما می توانیم هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی نسبت به خرید عایق رطوبتی اقدام کنیم.اگر می خواهیم به صورت حضوری اقدام به خرید کنیم باید به فروشگاه های مصالح ساختمانی مراجعه کنیم.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید