مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عایق واترپروفینگ ضد آب ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی واترپروفینگ در نمای ساختمانقیمت عایق ضد رطوبت واترپروفینگ در ایران

عایق ضد رطوبت واترپروفینگ محصولاتی هستند که در برابر نفوذ آب و رطوبت بسیار مقاوم هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند .تنوع استفاده از این محصولات بسیار بالا است. به طوری که برای هر سطح و جسمی که در معرض خطر رطوبتی باشد امنیت را فراهم می کند.

فروش عایق واترپروفینگ ضد آب ایرانی

کارایی واترپروفینگ در نمای ساختمان

کارایی واترپروفینگ در نمای ساختمانعایق واترپروفینگ ضد آب نمای ساختمان مانع نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می شود. نفوذ رطوبت باعث تغییرات ظاهری بر روی متریال نما ساختمان می شود.به طور کلی می توان گفت عایق های ضد آب در عرصه ساختمان عایق سنگ و مصالح ساختمانی است. همچنین رنگ های ضد آبی هم وجود دارند که دارای مواد نانو هستند و می توانند کارایی را 100 درصد افزایش دهند و به طور کامل مانع ورود رطوبت به داخل ساختمان شوند.

عایق ضد رطوبت واترپروفینگ با نفوذ در منافذ مصالح ساختمانی و جلوگیری از نفوذ مولکول های آب در مصالح ساختمانی باعث ایجاد خاصیت آبگریزی زیادی در سطوح متریال ساختمانی می شود.

این محصول با ایجاد واکنش و نفوذ تا عمق تقریبی 7 نانو متر در هر سطح ،منافذ و خلل و فرج بتن ، سطوح سیمانی، سنگی، آجری و همچنین سطوح با جذب پایین، پوششی آبگریز و قوی ایجاد کرده و باعث تشکیل لایه هایی یکپارچه و مقاوم در برابر نفوذ و ورود آب می شود.

در نتيجه باعث حفاظت از سطح در برابر صدمه ساختاري و ظاهري ناشي از جذب رطوبت مانند شوره زدگي، يخ زدگي، رشد قارچ و کپک و … مي شود.علاوه بر این ها لایه هایی که از جنس های پلی اتیلن هستند که به اصطلاح ژئوممبران نامیده می شوند محصولات واتر پروفینگ هستند که برای عایق بندی استخر ها و… کاربرد های گسترده ای دارند.

مصرف واتر پروف مایع بتن کاربردهای خاصی برای بتن ایجاد می کند، از جمله اجرای ،‌کانال، تونل ،مخازن و همچنین مناسب جهت دیواره های ساحلی تونل ، ‌استخر ،‌ تصفیه خانه و سدها ،آب بند نمودن بتن و مخلوط های ماسه و سیمان،پوشش مناسب جهت سطوح شیب دار و غیر هم سطح ،جلوگیری از نفوذ آب به داخل بتن و نیز مناسب برای استفاده در بتن مسلح و غیر مسلح می باشد.

واترپروف مایع بتن باعث ممانعت از ایجاد جلبک روی سطح بتن می گردد .این ماده از سولفاتی و قلیایی شدن جلوگیری میکند.مقاوم سازی بتن در برابر نمک های یخ زا را بر عهده دارد،و همچنین مانع نفوذ یون کلر و سایر مواد شیمیایی مخرب به داخل بتن می گردد.

قیمت عایق ضد رطوبت واترپروفینگ در ایران

قیمت عایق ضد رطوبت واترپروفینگ در ایرانقیمت این محصولات عایق ضد آب واترپروفینگ بسیار متنوع و گسترده و بسته به اینکه از کدام نوع و از کدام کیفیت انتخاب می کنید. در کل استفاده از این محصولات متناسب با قیمت،کاربرد و استفاده جذاب آن و همچنین خیالی آسوده بعد از اتمام عایق بندی رضایت مندی را به ارمغان خواهد آورد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید