مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ایزوگام سقف سوله های صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط نگهداری و طول عمر ایزوگام سقف سولهفروشنده ایزوگام سقف سوله های صنعتی

یکی از بهترین گزینه ها برای مانع شدن از نفوذ آب به داخل سوله های صنعتی، ایزوگام مخصوص همین سوله ها است که به اسم ایزوگام سقف سوله معروف بوده و به صورت عمده تولید شده و توسط فروشنده ایزوگام سقف عرضه می شود. طول عمر ایزوگام سقف معمولا بین ۱۰ تا ۱۲ سال است. ایزوگامها انواع مختلفی دارند که هر کدام آنها برای مکان و موقعیت مخصوصی استفاده می شوند، در ادامه توضیحات بیشتری را در مورد ایزوگام های سقف سوله خواهیم داد.

فروش ایزوگام سقف سوله های صنعتی

شرایط نگهداری و طول عمر ایزوگام سقف سوله

شرایط نگهداری و طول عمر ایزوگام سقف سولههر چقدر کمتر روی ایزوگام راه برویم و تردد نداشته باشیم شرایط بهتری برای ایزوگام به وجود آمده و ایزوگام سقف سوله از عمر بیشتری برخوردار می شود.

ضمن این که ایزوگام سقف سوله از قیر مخصوصی به همراه مواد پلیمری تشکیل شده است که مخلوط این دو ماده بسیار قوی بوده و ایزوگامی را می سازد که در برابر نفوذ آب و رطوبت، مقاوم است.

ضمن آن که این ایزوگام ها را، در مکان‌هایی با رطوبت بسیار بالا و سردسیر بیشتر مورد استفاده قرار می دهند.

 به علت این که ایزوگام سقف سوله مقدار قیر و مواد پلیمری بیشتری را دارا است و به همین دلیل عایق بندی بهتری دارد در مکان های پر بارش کاربرد بیشتری را داشته و تفاوت اصلی آن با ایزوگام های معمولی می باشد. 

 ایزوگام سقف سوله به دلیل داشتن مواد پلیمری در سرما های بالا نیز اصلا ترک نخورده و تحت هیچ شرایطی ترک ترک نمی شود.

ضمنا از ایزوگام های سقف سوله می توانید جهت ترمیم ایزوگام های ساده قدیمی که خاصیت خود را از دست داده اند و رطوبت از آنها عبور می کند استفاده کنید و قسمت آسیب دیده را مجدد با این ایزوگام بپوشانید که کاملا مشکل برطرف شود.

فروشنده ایزوگام سقف سوله های صنعتی

فروشنده ایزوگام سقف سوله های صنعتیفروشنده انواع ایزوگام سقف سوله صنعتی ضمن قیمت مناسب محصولات این اجناس را به صورت نقد و اقساط در اختیار مشتری می گذارد.

رعایت همین مطلب باعث شده که این ایزوگام  در سایت نظر سنجی مردمی از طرف اداره استاندارد نیز، جزء برترین برند های موجود در بازار داخلی باشد.

ایزوگام سقف سوله به دلیل استفاده از قیر پلیمری در محصولات خود برای محیط زیست خطرناک محسوب نشده و می توان گفت تنها برندی است که نشان حمایت از محیط زیست را نیز دارد.

 این ایزوگام به علت داشتن کیفیت بالا در حال ورود به بازار های خارجی نیز می باشد.

 سایت پشتیبانی از این محصولات نیز به صورت تمام وقت دایر بوده و کارشناسان فعال در تمام ساعات شبانه روز  آماده راهنمایی و پاسخگویی به شما مشتریان گرامی می باشند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید