مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ارزان عایق رطوبت کف ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات عایق رطوبت کف و بدنه های ساختمانقیمت روز عایق رطوبتی ساختمان

عایق های رطوبتی انواع مختلفی دارند. در طول تاریخ، از مصالح متفاوتی در این زمینه استفاده شده است. امروزه می توان از فروشنده ارزان، عایق رطوبت کف ساختمان را در تنوع بالای رنگ و کیفیت به دست آورد. این محصولات به دلیل متفاوت بودن جنس های شان، مشخصات مختلفی دارند که در پایین به آن اشاره می کنیم. 

فروشنده ارزان عایق رطوبت کف ساختمان

مشخصات عایق رطوبت کف و بدنه های ساختمان

مشخصات عایق رطوبت کف و بدنه های ساختمان از عایق های رطوبتی در جاهای مختلف یک سازه استفاده استفاده می کنند. برای نمونه، در پشت بام، کف سرویس های بهداشتی رو آشپزخانه، استخرها، سونا، جکوزی، دیواره ها و مکان های دیگری از این است؛ ولی مشخصات عایق رطوبت کف و بدنه ساختمان با کیفیت، چیست؟ 

در این زمینه باید مسائل گوناگونی را در نظر گرفت؛ زیرا که انواع عایق رطوبتی داریم که بهتر است در گام نخست، آنان را برای تان معرفی کنیم: 

  • عایق رطوبتی سنتی که شامل کاهگل می شود. 
  • عایق رطوبتی کف و بدنه ساختمان نانو 
  • عایق رطوبتی ایزوگام 
  • عایق رطوبتی قیر و گونی 

هر یک از این محصولات کارایی خاص خود را دارند. امروزه بیشتر شاهد این هستیم که از ایزوگام و نوع نانو (نسل جدید این عایق ها) در ساختمان سازی به شکل گسترده ای استفاده می کنند. در کل اگر بخواهیم ویژگی های یک عایق عالی را بیان کنیم، می توانیم بگوییم که رطوبت را به خوبی دفع کند و عمر طولانی ای داشته باشد. 

اگرچه نباید از نصب آسان و همچنین اجرای راحت کاشی و سایر مصالح ساختمانی دیگر بر روی آن چشم پوشی کرد. 

قیمت روز عایق رطوبتی ساختمان

قیمت روز عایق رطوبتی ساختمان کیفیت، نوع خرید و فروش، برند سازنده، داخلی و خارجی بودن محصول و همینطور ابعاد، از جمله مسائل بسیار مهمی اند که در روی قیمت عایق رطوبتی ساختمان تاثیر مستقیم دارند. بر اساس همین موارد است که محصول را ارزش گذاری می کنند. 

قیمت روز این محصولات نیز می تواند متفاوت باشد. در کل، هر یک از عایق هایی که در بالا با آنان آشنایی حاصل کردید، از مواد اولیه مختلفی تشکیل شده اند که این خود روی کیفیت شان هم موثر واقع شده است. علت اصلی تنوع در نرخ ها هم بیشتر این موضوع می باشد. 

عایق های رطوبتی، کاربرد زیادی چه در گذشته های دور و امروز دارد. با استفاده از آنان، دیگر نیازی به نگرانی بابت رسوخ آب و رطوبت به بدنه ساختمان نخواهیم بود. بی تردید، اگر نوع مرغوب آن را استفاده نکنیم، نیاز به تعویض هر چند سال یکبار آن وجود دارد و تضمینی هم برای رسوخ نم به پایه های یک سازه اصلاً وجود ندارد. 

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید