مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عایق رطوبتی قیری در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد عایق رطوبتی قیری در صنعتقیمت عایق رطوبتی قیری برای ساختمان

برای جلوگیری از نفوذ آب در ساختمانها و غیره … از عایق های مختلفی استفاده می شود. در این میان عایق رطوبتی قیری یکی از پر استفاده ترین و رایجترین نوع عایقها می باشد که بسیاری از مردم برای عایق بندی از آن استفاده می کنند. ولی با این حال، قیمت عایقها بسیار متغیر است و قیمت ثابتی ندارند. اما می توان با مراجعه به مرکز خرید عایق رطوبتی قیری در کشور، انواع این عایق ها را به صورت کلی و عمده و با ارزانترین قیمت خریداری نمود. 

خرید عایق رطوبتی قیری در کشور

کاربرد عایق رطوبتی قیری در صنعت

کاربرد عایق رطوبتی قیری در صنعتبه طور کلی می توان گفت که عایق رطوبتی مواد و مصالحی است که برای جلوگیری از نفوذ آب و یا رطوبت در ساختمانها استفاده می شود. عایق رطوبتی قیری یکی از بهترین و مرغوبترین نوع عایقها است که کیفیت بالایی دارد و برای استفاده در محلها و مراکز مختلف مناسب می باشد. این عایق یک نوع غشای انعطاف پذیر پیوسته است که دارای لایه های متناوب نمد اشباع شده و یا روکش شده با لایه های قیر می باشد. نمد استفاده شده در این عایق می تواند منسوج شده هم باشد. 

این عایقها به دلیل چسبندگی بالا و همچنین انعطاف پذیری زیاد در صنایع مختلف استفاده می شود. استفاده از عایق قیری در صنعت ساختمان سازی قدمت زیادی دارد و معمولا از گذشته تا به امروز بسیاری از مردم برای آب بندی بخش های مختلف ساختمان از پشت بام گرفته تا سرویس بهداشتی و حمام از آن استفاده می کرده اند. از این رو، این عایق در صنعت ساختمان سازی و حتی دیگر صنعت های کاربردهای زیادی دارد و می تواند بهترین و مناسبترین عایق باشد. چرا که در کنار داشتن قابلیت های زیاد و کیفیت بالا، قیمت آن نیز در مقایسه با دیگر عایقها ارزان تر می باشد. به همین دلیل بسیار به صرفه است. 

قیمت عایق رطوبتی قیری برای ساختمان

قیمت عایق رطوبتی قیری برای ساختمانیکی از مهمترین و اصلی ترین پارامترهایی که بسیاری از مردم و خریداران در زمان انتخاب و خرید عایق رطوبتی قیری دارند، قیمت است. قیمت این عایقها تحت تاثیر عامل مختلف قرار دارد. از جمله این عوامل می تواند به برند و مارک ایرانی عایق، کیفیت محصول، هزینه های مربوط به جا به جایی و حمل و نقل، قیمت مواد اولیه به کار رفته در تولید آن، نرخ تورم و غیره… اشاره کرد. به همین دلیل است که قیمت عایق رطوبتی قیری برای ساختمان بسیار متغیر است و نوسان زیادی دارد. از این رو، برای به دست آوردن قیمت روز عایق رطوبتی و خرید آن به صورت کلی و عمده و با ارزانترین قیمت می توانید با ما تماس بگیرید. 

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید