مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عایق رطوبتی روکار اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد عایق روکار رطوبتی در ساختمان سازیمحبوب ترین نوع عایق رطوبتی روکار برای خریداران

همیشه هنگام ساخت و ساز، مشکلاتی پیش روی سازندگان ساختمان قرار دارد. یکی از آن مشکلات، وجود رطوبت و نم است که موجب از بین رفتن زیبایی و کیفیت بخشی از ساختمان می گردد. محیط هایی مانند حمام، پشت بام و سرویس های بهداشتی بیشتر مواقع مرطوب هستند و اگر برای آن ها چاره جویی نشود، دچار پوسیدگی دیواره و تغییر رنگ آن قسمت می شود. عایق رطوبتی روکار چاره رفع این مشکل است. این عایق می تواند مانع ورود رطوبت به ساختمان شما شود. با این پوشش مقاوم، دیگر نگران حجم زیاد آب بر پشت بام و سایر نم ها نخواهید بود.
خرید عایق رطوبتی روکار اصل

کاربرد عایق روکار رطوبتی در ساختمان سازی

کاربرد عایق روکار رطوبتی در ساختمان سازیعایق رطوبتی روکار، یکی از انواع عایق هایی است که مانع ورود رطوبت به ساختمان شما می شود. کاربرد عایق روکار در ساختمان ها بسیار زیاد است. شما می توانید از این عایق ها به عنوان پوششی برای جلوگیری از ورود سرما در فصل های سرد، یا به عنوان عایقی برای محفوظ ماندن سرویس های بهداشتی، حمام، استخر، پشت بام، از نم و رطوبت استفاده کنید.

علت اینکه این عایق، کاربرد زیادی دارد این است که در ساختار آن از مواد پلیمری بهره گرفته شده است که تاثیر خیلی زیادی در کم شدن رطوبت ساختمان دارد و در برابر نم مقاومت زیادی دارد. هنگام نصب این نوع عایق، ابتدا از شیوه اسپری کردن استفاده می شود.

یعنی تمام سطحی که قرار است عایق بندی شود را اسپری می کنند، این کار باعث می شود یک لایه بر روی سطح ایجاد شود که همین لایه، سطح مد نظر را به خوبی و به طور کامل می پوشاند. همچنین این عایق به راحتی در ساختمان قابل نصب است، به همین علت کاربرد زیادی دارد.

محبوب ترین نوع عایق رطوبتی روکار برای خریداران

محبوب ترین نوع عایق رطوبتی روکار برای خریدارانامروزه، با پیشرفت تکنولوژی و رشد صنعت شاهد تغییرات بسیار زیادی در سبک ساختمان ها هستیم. همه می خواهیم که ساختمانی زیبا و مقاوم داشته باشیم. اما یکی از دغدغه های مردم، نگرانی بابت تاثیرات مخرب رطوبت بر ساختمان آنها می باشد.

عایق رطوبتی روکار، رفع کننده این مشکل است. نصب راحت این عایق با کیفیت و استفاده آن در حمام، پشت بام، سرویس های بهداشتی ، سبب شده است مصرف کنندگان زیادی جذب این محصول شوند تا به کمک آن زیبایی و سالم بودن ساختمان خود را حفظ کنند.

برخی از منازل و ساختمان ها، علاوه بر سقف، از سمت دیوار ها نیز دچار نم می شوند. در نتیجه دیوار ها رنگ طبیعی خود را از دست می دهند، از آن جا که مواد سازنده عایق رطوبتی از جنس پلیمر هستند پوشش مناسبی برای دیوار ها نیز هستند. به دلایل گفته شده است که خریداران زیادی با رضایت کامل از این محصول استفاده می کنند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید