مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع ایزوگام فویل دار مخصوص پشت بام

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام فویل دار چه کاربردی دارد؟قیمت نهایی ایزوگام فویل دار درجه یک

ایزوگام فویل دار یکی از انواع ایزوگام موجود در بازار است که مخصوص پشت بام است این نوع ایزوگام نیز با پوششی از جنس ورق آلومینیومی پوشیده شده است که در واقع این فویل برای جلوگیری از تابش نور آفتاب به ایزوگام به کار می رود و تاثیری در کیفیت اصلی ایزوگام ندارد. ایزوگام جایگزین بسیار مناسبی برای روش های قدیمی مانند استفاده از کاهگل و قیر گونی می باشد که طی سال های اخیر توسط کارخانه های موجود در کشور تولید می شوند.

خرید انواع ایزوگام فویل دار مخصوص پشت بام

ایزوگام فویل دار چه کاربردی دارد؟

ایزوگام فویل دار چه کاربردی دارد؟ از جمله کاربرد ایزوگام فویل دار می توان به مواردی از این قبیل اشاره کرد:به عنوان یک عایق برای پشت بام ساختمان ها استفاده می شود همچنین برای عایق کردن سطوح زمینی، دیوارها همچنین در ساخت سد نیز از این ایزوگام استفاده می شود. در واقع ایزوگام فویل دار در مقایسه با انواع دیگر ایزوگام طول عمر بیشتری دارد به دلیل اینکه فویل روی آن نور آفتاب را منعکس می کند البته باید توجه داشت که هنگام رعدوبرق نباید روی سطح این ایزوگام راه رفت زیرا رسانای جریان برق است و ممکن است دچار سانحه برق گرفتگی شوید. روپوش فویلی خیلی نازک است بنابراین هنگام استفاده از آن باید دقت کرد که سطح مورد نظر کاملا صاف و تمیز باشد تا خراشیده نشود نصب این نوع از ایزوگام بسیار راحت است و به راحتی چسبیده می شود و به گونه ایی است که هنگام بارندگی آب به سطح  زیر آن نفوذ نمی کند.در واقع از انواع ایزوگام به عنوان عایق هایی برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به سطوحی مانند سقف منازل و دیوارها استفاده می شود.

قیمت نهایی ایزوگام فویل دار درجه یک

قیمت نهایی ایزوگام فویل دار درجه یک قیمت ایزوگام فویل دار به میزان کیفیت و درجه یک بودن آن دارد یعنی هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.معمولا ایزوگام های فویل داری که از بهترین قیر و فویل تولید می شوند به عنوان ایزوگام با کیفیت و درجه یک در بین مردم شناخته شده اند و طرفداران آنها نیز بیشتر است.امروزه با توجه به نوسانات بازار نمی توان قیمت ثابتی را برای این نوع از ایزوگام در نظر گرفت اما با توجه به کیفیت خوبی که دارند قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.خرید ایزوگام به صورت متری است که آنها را بصورت رولی تهیه می کنند و با توجه به متراژ سطح مورد نظر تعداد مشخصی از این رول ها را باید خریداری کرد قیمت خرید هر متر ایزوگام بر اساس درجه کیفیت آن متفاوت می باشد.فروش ایزوگام توسط نمایندگی های پخش موجود در سطح بازار با قیمت مصوب کارخانه انجام می گیرد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید