مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار ایزوگام بدون فویل صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع ایزوگام بدون فویلمحل خرید عمده ایزوگام بدون فویل صادراتی

ایزوگامها یکی از محصولاتی هستند که کاربرد بسیاری در صنایع ساختمان سازی دارند و از آنها برای عایق بندی رطوبتی در مناطق مختلف ساختمان استفاده می شود و همواره مورد توجه مهندسین ساختمان قرار می‌گیرند. از این جهت تولید کنندگان بسیاری در تولید بهترین ایزوگامها در تلاش هستند. ایزوگام بدون فویل یکی از انواع ایزوگامهایی است که ما در این مطلب قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. تولیدکنندگان بسیاری در تولید این محصول فعالیت دارند و همواره سعی دارند تا مرغوبترین ایزوگام بدون فویل را به عنوان ایزوگام بدون فویل صادراتی مد نظر بگیرند تا آن را به کشورهای مختلف صادر کنند.

خریدار ایزوگام بدون فویل صادراتی

کاربرد انواع ایزوگام بدون فویل

کاربرد انواع ایزوگام بدون فویلایزوگامها یکی از تجهیزاتی محسوب می‌شوند که برای عایق بندی مناطق مختلف ساختمان‌ها مانند استخر، پی، سرویس های بهداشتی و غیره از آنها استفاده می شود. از این جهت در انواع و اقسام مختلفی بسته به کاربردشان تولید می شوند. یکی از انواع ایزوگامها، ایزوگام های بدون فویل است که نیز این نوع ایزوگامها در انواع مختلفی تولید می شود.

در واقع ایزوگام های بدون فویل برای مناطقی کار گذاشته می‌شوند که احتمال تابش آفتاب در آن جا صفر است. زیرا این نوع ایزوگامها در برابر نور آفتاب مقاومت کمی دارند و ممکن است پس از مدتی نور آفتاب باعث شود تا خاصیت خود را از دست داده و پوسیده شوند. از این جهت از این ایزوگامها برای سرویس های بهداشتی معمولا استفاده می‌شود که امکان تابش آفتاب در این مناطق صفر است.

یکی از انواع ایزوگام بدون فویل، ایزوگام های تک لایه است که از یک لایه تیشه که قیر اندود شده است تشکیل شده است. از آنجایی که این ایزوگامها جزو ایزوگام‌های بدون فویل محسوب می‌شود، در مناطق استفاده می شوند که به دور از نور خورشید باشند. مانند پیها و غیره. این ایزوگام ها به دلیل این که مقاومت کمی دارند لذا در محل‌هایی که آبریز کمتری دارند مانند آشپزخانه ها و یا تراسها استفاده می شود.

یکی دیگر از انواع ایزوگام های بدون فویل, ایزوگام های دو لایه است که نسبت به ایزوگام های تک لایه، مقاومت بیشتری دارند و می توان آنها را در مناطقی که آبریز زیادی دارند، مانند سرویس های بهداشتی و حمامها به کار برد. البته لازم به ذکر است که ایزوگام های دو لایه بدون فویل از ایزوگام های تک لایه قیمت بیشتری دارد.

محل خرید عمده ایزوگام بدون فویل صادراتی

محل خرید عمده ایزوگام بدون فویل صادراتیتولید کنندگانی که در تولید بهترین ایزوگام های بدون فویل فعالیت دارند، همواره سعی دارند تا مرغوب ترین محصولات شان را به عنوان ایزوگام بدون فایل صادراتی در نظر بگیرند تا آن ها را به کشورهایی که متقاضی این محصول هستند صادر کنند. همچنین این تولید کنندگان، ایزوگام های صادراتی خود را توسط نمایندگی‌های فروش خود، در بازارهای داخل کشور عرضه می‌کنند تا خریداران داخلی نیز بتوانند به این محصول مرغوب و باکیفیت دسترسی داشته باشند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید