مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده عایق رطوبتی با کیفیت پشت بام

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی عایق رطوبتی درجه یک پشت بامفروش عایق رطوبتی پشت بام

عایق رطوبتی پشت بام امروزه توانسته است به کلی جای ایزوگام ها را بگیرد. به دلیل کاربرد بالا تر و همچنین کیفیت بهتر و دوام و ماندگاری بیشتر نسبت به ایزوگام ها این محصولات بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. خرید نمونه های با کیفیت این عایق ها مستلزم داشتن اطلاعات کافی در زمینه ویژگی های این محصول است.

تولید کننده عایق رطوبتی با کیفیت پشت بام

معرفی عایق رطوبتی درجه یک پشت بام

معرفی عایق رطوبتی درجه یک پشت بام عایق های رطوبتی نسل جدید نسبت به ایزوگام ها بسیار نازک تر می باشند. همچنین نحوه اعمال آن ها به گونه ای است که در لایه زیرین سیمان و یا پوشش نهایی بام باقی می‌ مانند و در معرض تابش نور مستقیم آفتاب نیستند. 

این محصولات از مواد با کیفیت پلیمری و رزین های دراز مولکول تولید شده‌ اند و به هیچ وجه اجازه نفوذ و رد شدن آب از عایق را نمی دهند. ساختار این عایق ها به نحوی طراحی شده است که در مقابل انقباض و انبساط مصالح ساختمانی مجاور به هنگام تغییر فصل، از خود انعطاف پذیری خوبی را نشان می‌دهند و ضریب انبساط و انقباض شان بسیار نزدیک به مصالح ساختمانی دیگری است که در کنار آن استفاده شده است. به همین دلیل به سادگی پاره نمی شود.

عایق رطوبتی درجه یک نسبت به نمونه های بی کیفیت این محصول از انعطاف بیشتری برخوردار است. به هنگام اعمال عایق بر روی پرایمر مخصوص آن معمولاً از دستگاه های مخصوص اتوی مناسب برای عایق های رطوبتی برای چسباندن آن ها به سطح مورد نظر استفاده می‌ شود.

پرایمر مخصوص عایق رطوبتی ماده‌ای است که قبل از عایق باید بر روی سطح مورد نظر اعمال شود تا عایق پلیمری نانو بتواند به خوبی به آن بچسبد. به دلیل حجم کمتر عایق های رطوبتی نسبت به ایزوگام ها حمل و نقل آن ها نیز آسان تر بوده و هزینه های حمل و نقل نیز برای پیمانکار پروژه ساختمانی کاهش خواهد یافت.

فروش عایق رطوبتی پشت بام

فروش عایق رطوبتی پشت بام عایق های رطوبتی در ۱۰ سال اخیر وارد بازار کشور شده‌ اند. تا قبل از ورود چنین محصولاتی به بازار داخل ایران انواع ایزوگام ها به عنوان پرفروش ترین نمونه های عایق پشت بام شناخته می شدند اما امروزه عایق های رطوبتی میزان فروش بالا تری نسبت به ایزوگام ها دارند.

فروش عایق رطوبتی پشت بام از طریق همین درگاه اینترنتی توسط کارشناسان با تجربه فروش این محصولات انجام می‌ شود. شناخت بهترین نمونه عایق های رطوبتی مستلزم داشتن تجربه بالایی در این زمینه می باشد. به همین دلیل در صورت نداشتن تجربه کافی در این زمینه به شما توصیه می‌ کنیم از راهنمایی های ارزشمند کارشناسان فروش این محصولات برای ثبت یک سفارش بهتر با قیمت استثنایی بهره مند شوید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید