مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید مایع عایق رطوبت در کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه مصرف مایع عایق رطوبت توسط ساختمان سازانتولید و توزیع مایع عایق رطوبت برند برتر

تولید مایع عایق رطوبت در کارخانه های تولید مواد شیمیایی و بر پایه پلیمر صورت می گیرد و هرچه پلیمر کاربردی بیشتر و قوی تر باشد عایق مقاوم تر عمل می کند. این نوع عایق بسیار راحت تر از سایر عایقها اجرا می شود و با استفاده از عایق مایع، مقاومت سطح در برابر نفوذ آب نسبت به انواع دیگر عایق افزایش چشمگیر تری می یابد. با توجه به تولید داخلی این عایق قیمت آن نسبت به انواع خارجی مشابه بسیار ارزان تر و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

تولید مایع عایق رطوبت در کارخانه

نحوه مصرف مایع عایق رطوبت توسط ساختمان سازان

نحوه مصرف مایع عایق رطوبت توسط ساختمان سازانمایع رطوبت عایق، چند لایه می باشد و پس از کاربرد در مدت زمان کوتاهی خشک شده و لایه ای نازک و بسیار مقاوم در برابر نفوذ رطوبت بر روی سطح ایجاد می گردد.

این عایق بوسیله اسپری، غلتک و فرچه قابل اجرا می باشد ولی بهترین گزینه استفاده از اسپری است. برای آماده نمودن عایق به عنوان آستر و برای کاهش غلظت ۵ تا ۱۰ درصد آب به آن اضافه نموده و به خوبی مخلوط می گردد. برای اجرای این عایق، ابتدا باید سطح را کاملا خشک نموده و از هر نوع آلودگی اعم از گرد و خاک، روغن و چسب زدود، سپس به وسیله اسپری، عایق آماده شده بر روی سطح اسپری می شود.

پس از گذشت چند ساعت و اطمینان از خشک شدن سطح، لایه دوم که معمولا با آب مخلوط نمی گردد بر روی سطح کاملا خشک و تمیز با ضخامتی حدود یک میلی متر و کاملا یکنواخت اسپری می شود، در لایه دوم مدت زمان خشک شدن طولانی تر می باشد. پس از خشک شدن عایق مایع، سطحی یکنواخت، یک پارچه و کاملا ضد رطوبت ایجاد می گردد.

این عایق بر روی تمام سطوحی که در ارتباط با آب و رطوبت هستند قابل استفاده است مانند، کف و دیوار حمام، کف و دیوار سرویس بهداشتی، آشپزخانه، پشت بام، استخر و غیره. بعضی از سازندگان ساختمان از این عایق رطوبتی به عنوان عایق بندی کف ساختمان استفاده می کنند، به این صورت که کف محل مورد نظر را قبل از سرامیک و کاشی کاری با استفاده از این محصول پوشانده و سپس کاشی و سرامیک را بر روی آن کار می گذارند.

تولید و توزیع مایع عایق رطوبت برند برتر

تولید و توزیع مایع عایق رطوبت برند برترمایع عایق رطوبت توسط کارخانه های تولید محصولات شیمیایی با بهترین کیفیت تولید می گردد و توزیع مایع عایق از طریق نمایندگی های مجاز و معتبر در سراسر کشور انجام می گیرد.

این مرکز بازرگانی در زمینه اجرا و فروش عایق مایع و انواع عایق های رطوبتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فعالیت می کند. برای اطلاع از نحوه خرید می توانید با کارشناسان فروش از طریق راه های ارتباطی مختلف تماس حاصل نمایید.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید