مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عایق کف ضد رطوبت با فناوری جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی تولید عایق ضد رطوبت کف فناوری جدید به کار رفته در عایق کف

تولید کنندگان در چند دهه ی اخیر با تولید عایق های مختلف برآمدند تا از رطوبت موجود در ساختمانها و استخرها جلوگیری کنند و تا حدودی نیز موفق بودند اما باید گفت که نمی توانستند رطوبت را به صورت 100 در صدی خنثی کنند از این رو فناوری نانو وارد این عرصه شد.

عایق های رطوبتی از جمله مصالح ساختمانی مهم است که از ورود نم و رطوبت به ساختمان جلوگیری می کند. برای آشنایی با مهمترین نوع عایق یا همان عایق ضد رطوبت کف تا پایان این مقاله همراه ما باشید. 

تولید عایق کف ضد رطوبت با فناوری جدید

چگونگی تولید عایق ضد رطوبت کف

چگونگی تولید عایق ضد رطوبت کفاز آنجا که بارش باران، نم و رطوبت ایجاد شده پس از آن و یا رطوبت ناشی از وجود استخرها می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری را به سازه های ساختمانی وارد کند باید عایقی مقاوم مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه با فناوری تولید عایق به صورت مختصر آشنا می شویم.   

در فرآیند تولید عایق کف ابتدا باید ملات اولیه تولید را با توجه به استاندارد های از قبل تعیین شده از ترکیب چند محصول دیگر بدست آورد و به محصول نهایی این ترکیب پرایمر گفته می شود . از جمله مهمترین ملات این ترکیب قیر و پنبه کوهی ( آزبست ) است که در دمای مشخصی با مواد افزودنی دیگر ترکیب می شود.  

پس از بدست آمدن پرایمر مورد نظر الیاف پشم شیشه در مرحله خنک سازی به آن اضافه می گردد، بعد از این ترکیب در مرحله ی آخر کربنات کلسیم وارد این ترکیب می شود و سپس با مکنده های مخصوص به قسمت چسباندن فیلمها هدایت می شود.  

حالا پروسه تولید تکمیل شده و عایق با بهترین کیفیت وارد بخش برش و بسته بندی می شود و در انتها هم به انبار منتقل می شود .  

فناوری جدید به کار رفته در عایق کف

 فناوری جدید به کار رفته در عایق کففناوری به کار رفته در تولید عایق ضد رطوبت مطابق با تکنولوژی روز دنیا است از این رو محصول نهایی نیز با محصولات  قدیمی و سنتی پیش از خودش بسیار متفاوت است .  در گذشته با استفاده از قیر و ایزوگام های ساده تنها بخشی از رطوبت موجود گرفته می شد اما امروزه با استفاده از این نوع محصول تا درصد قابل توجهی می توان از آسیب های رطوبت و نم جلوگیری کرد.  

شما نیز اگر حفاظت و استحکام سازه و بنا برایتان مهم است این محصول جدید نانوایی به شما توصیه می گردد و می توانید از نمایندگی های موجود تهیه نمایید و یا می توانید با راه های ارتباطی ذکر شده در ارتباط باشید.    

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید