مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عایق رطوبتی نما ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت عایق رطوبتی نما و عایق حرارتی نمانحوه تولید و توزیع عایق رطوبتی نما ساختمان

عایق رطوبتی دارای انواع و اقسام مختلفی است که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و در دیوارها، پشت بام و نمای ساختمان کاربرد زیادی دارد. عایق رطوبتی نما با کیفیت بالا و کارایی و عملکرد مطلوب در شرکت های تولید کننده با استفاده از متریال درجه یک تولید و ارائه می شود.

تولید عایق رطوبتی نما ساختمان

تفاوت عایق رطوبتی نما و عایق حرارتی نما

تفاوت عایق رطوبتی نما و عایق حرارتی نمابه طور کلی عایقها دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند که عبارتند از: عایق
حرارتی، عایق صوتی، عایق رطوبتی، عایق برودتی، عایق مواد شیمیایی، عایق
اشعه ماوراء بنفش که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از عایق رطوبتی در نمای ساختمان از نفوذ آب و رطوبت به دیوار ساختمان جلوگیری می شود و از فرسودگی و خرابی بنا پیشگیری می گردد. این عایق در مقابل رطوبت و آب همچنین خورندگی و اشعه آفتاب پایداری و مقاومت بالایی دارد و استفاده از این محصول باعث افزایش عمر ساختمان می شود.

عایق های رطوبتی دارای انواع مختلفی هستند که می توان به مواردی همچون عایق رطوبتی بر پایه قیر، عایق رطوبتی تولید شده از سیمان، عایق رطوبتی تهیه شده از مواد نانو، عایق رطوبتی تولید شده از مواد پلیمری اشاره نمود. عایق های حرارتی در ساختمان دارای انواع متنوعی می باشند که عبارتند از: عایق حرارتی الیاف معدنی، عایق حرارتی پشم سنگ، عایق حرارتی شیشه اسفنجی، عایق حرارتی تخته های فیبری، عایق حرارتی تخته چوب پنبه فشرده و … که هر کدام دارای ویژگی متفاوتی هستند.

تفاوت عایق رطوبتی نما و عایق حرارتی نما چیست؟ با استفاده از عایق رطوبتی از نفوذ آب و رطوبت به ساختمان پیشگیری می شود ولی عایق حرارتی از انتقال گرما و حرارت محیط بیرونی ساختمان به داخل ساختمان پیشگیری نموده و هزینه های گرمایشی و سرمایشی را کاهش می دهد و نقش مؤثری در صرفه جویی مصرف انرژی دارد.

نحوه تولید و توزیع عایق رطوبتی نما ساختمان

نحوه تولید و توزیع عایق رطوبتی نما ساختمانشرکت های تولید کننده با استفاده از متریال درجه یک و به وسیله تجهیزات و تکنولوژی مدرن انواع عایق نما را با بهترین کیفیت تولید می کنند که به دلیل کاربرد فراوان و عملکرد و کارایی مناسب مورد توحه مشتریان زیادی قرار گرفته است و از فروش بالایی برخوردار می باشد. 

یکی از مراکز توزیع عایق ساختمانی ضد رطوبت همین سایت می باشد که این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به خریداران ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. با خرید از این مرکز به صورت عمده سود خوبی می برید، زیرا قیمت پایین و مقرون به صرفه تر از خرید جزیی است همچنین امکان مشاوره رایگان برای شما فراهم می باشد.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید