مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عایق رطوبتی فونداسیون

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با نحوه عایق کاری پی ساختمانکیفیت تولید عایق رطوبتی فونداسیون جدید

باگذشت زمان و گردش فصلها نم و رطوبت به ساختمانها  خساراتی مثل پوسیدگی چوبها ، زنگ زدن آهن الات ،تکثیر حشرات موذی و تورم لایه های بیرونی گچ وارد می شود.با تولید عایق رطوبتی فونداسیون می توان از صدمات و آسیب های احتمالی به ساختمان جلوگیری نمود.

پی یا شالوده یا فونداسیون یک بخشی از ساختمان است که وظیفه انتقال نیرو از ستون ها به زمین و خاک اطراف را برعهده دارد.

عایق فونداسیون یکی از مهمترین کارها جهت پوشاندن سطح پی و جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به درون ساختمان است در گذشته از عایق پی ساختمانی به روش سنتی  که از یک گونی و مقداری  قیر بود استفاده می شد.  و در زمان خیلی کوتاه و بدون هیچ مشکلی انجام می شد. با گذشت سالیان و پیشرفت تکنولوژی مهندسین و دست اندرکاران ساختمانی از مواد نانو عایق های فونداسیون نانویی تولید کردند.

تولید عایق رطوبتی فونداسیون

آشنایی با نحوه عایق کاری پی ساختمان

آشنایی با نحوه عایق کاری پی ساختمانبرای آشنایی با نحوه عایق کاری پی ساختمان باید بدانیم که به دو صورت شکل می گیرد.

الف_عایق های فونداسیون رطوبتی از پیش ساخته شده (ایزوگام) که برای دو منظور استفاده می شود.

۱_عایق پیش ساخته شده بدنه و پشت بام

۲_عایق پیش ساخته شده پی ساختمان

ب_عایق کاری توسط قیر گونی

برای این کار ابتدا سطح پی را با قیر می پو شانند و سپس سطح را با گونی مخصوص پوشانده می شود و دوباره یک لایه قیر می ریزند تا سطح صاف و یکنواختی بوجود آید.  از آنجایی که قیر را باید گرم کرد تا خاصیت چسبندگی پیدا کند ضمن حرارت دادن، دود حاصل از  سوخت نامناسب قیر  باعث آلودگی هوا می شود  عیب دیگر آن که و با گذشت زمان کوتاهی قیر مصرف شده فاسد می شودو همچنین باید قیر گونی توسط افراد ماهر صورت گیرد تا هیچ راه نفوذی برای رطوبت باقی نماند .در غیر این صورت عایق کاری هیچ فایده ای ندارد. لبه های کار را نیز  باید با کاردک جوشکاری نمود.

کیفیت تولید عایق رطوبتی فونداسیون جدید

کیفیت تولید عایق رطوبتی فونداسیون جدیدکیفیت تولید عایق رطوبتی فونداسیون جدید یا نانویی به علت مواد پلیمری عالی تر است وزنی را به سطح وارد نمی کند ارزان تر و مقرون به صرفه است ۱۰۰٪ضد آب است و بدون رنگ و بو غیر قابل اشتعال و در رنگ های مختلفی وجود دارد .

عایق کاری توسط ایزوگام معایبی نیز دارد و آن این است که اگر پس از ۶ ماه استفاده نشود فاسد شده و طول مفید ایزوگام کم است ولی کیفیت تولید عایق رطوبتی فونداسیون جدید که به روش نانو تولید می شود بهتر و دارای انعطاف پذیری بیشتر است و می تواند جانشین ایزوگام،آسفالت و قیرگونی شود و طول عمر بیشتری نسبت به ایزوگام دارد و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید