مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عایق رطوبتی برای چوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

عایق رطوبتی مورد استفاده در چوبنحوه تولید عایق رطوبتی چوب

حفاظت ساختمان ها در برابر نم و رطوبت در تمام دوران تاریخ  فکر مردم را به خود جلب کرده است. چرا که انسان ها از اوایل هم مجبور بوده اند محل زندگی خود را در برابر باران و رطوبت محافظت کنند.
مطمئنن قیر با خاصیت های استثنایی که دارد از مهمترین کشفیات بوده است. ولی قیر امروزه در بسیاری از موارد نه تنها عایق خوبی نیست بلکه الا مناسب برای آن محیط و یا آن جسم نمی باشد.
چوب نیز یکی از آم محصولات می باشد که باید از عایق رطوبتی چوب استفاده نمود نه چیزی غیر از این.

تولید عایق رطوبتی برای چوب

عایق رطوبتی مورد استفاده در چوب

عایق رطوبتی مورد استفاده در چوبعایق رطوبتی چوب از مواد اولیه ای که از نانو گرفته می شود تولید شده است و خاصیت نفوذ بالا و مقاوم نیز می باشد که با نفوذ به بافت چوب با اسید های چرب موجود در چوب واکنش پیدا می کند و در کنار ایجاد خاصیت آب بندی و نفوذ نا پذیری دائمی از تخریب حشرات بر روی چوب جلوگیری می نماید.
این عایق برای چوب بسیار مهم و لازم می باشد و باعث می شود چوب نفس بکشد و از نم و رطوبت به عمق چوب نیز جلوگیری می کند. این عایق چوب را در برابر ضایعات برشکاری بسیار مقاوم می کند.
اگر به چوب عایق بزنید از پوسته پوسته شدن رنگ چوب و سیلر و کیلر جلوگیری می کنید. و در کنار آن چسبندگی لایه های رنگی و پوشش های جلا دهنده بیشتر می شود. در میزان مصرف رنگ هم بر روی آن خیلی کم می کند.
این عایق برای کلیه چوب ها از هر جنسی مناسب می باشد. کیفیت عایق چوب بسیار عالی و خوب می باشد. و بهتر است برای چوب از یک عایقی استفاده کنید که مرغوب باشد.

نحوه تولید عایق رطوبتی چوب

نحوه تولید عایق رطوبتی چوببرای تولید عایق رطوبتی چوب باید مایع بیرنگی که محافظ چوب است را خوب هم زده و مخلوط کنیم و سپس به وسیله برس مخصوص این کار روی سطح چوب بپاشید. ضخامت این عایق بسته به محل نصب و نوع کاربرد چوب دارد.
این عایق رطوبتی باعث نفوذ آب می شود و ضد میکروب هم می باشد.
بهتر است در هنگام تولید این نوع عایق توجه نمایید حتما در یک جای خشک تولید شود. و حتما باید مواد اولیه آن به مقداری که تعیین شده است دقیق مخلوط شود نه کم و نه زیاد.
اگر در تولید این عایق چوب دقت لازم را نکنید ممکن است این عایق به صورت درست عمل نکند. و نه تنها چوب را محافظت نکند بلکه باعث خراب تر شدن آن نیز شود.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید