مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان انواع عایق رطوبتی در شهر یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات عایق رطوبتی سفید یزدصادرات بهترین عایق رطوبتی یزد

عایق های رطوبتی نانو امروزه جای ایزوگام و قیرگونی را به طور کامل پر کرده‌ اند. استحکام بالای این محصولات نسبت به ایزوگام هایی که در اثر تابش نور آفتاب کیفیت خود را از دست می‌دهند، باعث شده است تا بیشتر تولید کنندگان پروژه های بزرگ ساختمانی جهت عایق بندی بنا از این محصولات استفاده کنند. میزان فروش عایق رطوبتی یزد نسبت به سایر شهر های اطراف بسیار بالاتر است و محصولات موجود در بازار این شهر، از لحاظ تنوع بسیار متفاوت اند.توزیع کنندگان انواع عایق رطوبتی در شهر یزد

مشخصات عایق رطوبتی سفید یزد

مشخصات عایق رطوبتی سفید یزدعایق های رطوبتی نسبت به ایزوگام ها بسیار نازکتر اند. علاوه بر این انعطاف‌ پذیری و مقاومت کششی آن ها نیز نسبت به ایزوگام ها بسیار بالاتر است. این محصولات از مواد رزینی و پلیمری ساخته شده اند که مقاومت بسیار بالایی در مقابل تغییرات دمایی دارد و می‌تواند در مناطق سرد و کوهستانی بازدهی بالایی مانند مناطق گرم و کویری داشته باشد.

اعمال آنها باید توسط پرایمر مخصوص عایق سفید انجام شود که در بسته بندی های سطلی و به شکل رنگ به فروش می‌رسد. پرایمر های مورد استفاده در عایق های رطوبتی باید روی سطح تمیز اعمال شود و امکان اعمال آن به وسیله غلتک و یا پیستوله رنگ پاشی وجود دارد.

عایق رطوبتی سفید به پرایمر مخصوص می چسبد و توسط اتو و غلطک های سنگین تمام فضای خالی موجود در پشت عایق گرفته می شود. یکی از عواملی که در کیفیت پروژه نهایی تاثیر فراوان دارد، اجرای عایق های رطوبتی توسط اکیپ ماهر و با تجربه است. 

بهتر است یا قایق رطوبتی در هوای بالای صفر درجه سانتیگراد بر روی سطح اعمال شود، به دلیل قابلیت کشسانی بالای این محصولات، و امکان تطابق با دمای محیط اطراف، ویژگی های ساختاری این محصول به شکلی طراحی شده است که، از لحاظ انبساط و انقباض با مصالح دیگر استفاده شده در ساختمان مشابه باشد تا در طول فصل های مختلف دچار پارگی نشود.

صادرات بهترین عایق رطوبتی یزد

صادرات بهترین عایق رطوبتی یزدعایق رطوبتی یزد یکی از بهترین محصولاتی است که در زمینه عایق های رطوبتی به بازار ایران عرضه شده است. بسیاری از نمونه های با کیفیت عایق رطوبتی یزد به کشور های دیگر صادر می شود. ویژگی های کیفی مناسب این محصول یکی از عواملی است که آن را برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف در کشورهای متفاوت مناسب می‌ کند.

صادرات عایق رطوبتی یزد به کشورهایی مانند افغانستان و پاکستان باعث شده است این محصول به عنوان یکی از برترین نمونه های عایق رطوبتی موجود در بازار این کشور ها شناخته شود. همچنین قیمت مناسب عایق های رطوبتی ایرانی موجب شده است تا بسیاری از خریداران این محصولات نمونه‌ های ایرانی را به محصولات تولید شده توسط سایر کشور ها ترجیح دهند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید