مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برند برتر عایق رطوبتی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع عایق های صنعتیبازار فروش بهترین برند عایق رطوبتی صنعتی

عایق رطوبتی صنعتی یک نوع محافظ از تجهیزات معماری و ساختمان سازی است که توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه می شود .

برند برتر عایق رطوبتی صنعتی

معرفی انواع عایق های صنعتی

معرفی انواع عایق های صنعتی

عایق های فیبری یا سلولزی :صنعتی یکی از ارزان ترین نوع عایق ها و عایق کاری است‌.در حال حاضر از عایق های صنعتی برای عایق کاری سطوح استفاده می شود.

1.عایق های ساخته شده از الیاف پشیم شیشه،پشم سنگ،پشم چوب و…یکی از انواع عایق های صنعتی است.این نوع عایق از ذرات الیاف صنعتی ساخته شده ،در هنگام نصب این عایق ها حتما باید نکات ایمنی برای سلامت استفاده شود.از ماسک و دستکش استفاده کنید.

2.عایق های سلولزی یا سلولی که به صورت اسفنج های فشرده پلاستیکی و ذرات کوچک شیشه ای هستند و برای پوشاندن سطوح مختلف در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند.این عایق ها از سلول های ریز با فاصله زیاد از هم تشکیل می شوند.

3.عایق دانه پودری:این عایق ها از سلول های ریز که فاصله زیادی از هم دارند تشکیل می شوند. ها از دانه های کوچک با فضای خالی بین آن ها ساخته می شوند.مواد دانه های پودری در هوا مانند گاز پراکنده نمی شوند ،این عایق ها در بازار در انواع قابل پاشیده شدن وجود دارند.

انواع عایق رطوبتی:

۱.عایق رطوبتی از جنس قیر:غیر یک فرآورده طبیعی از جنس نفت است ،دارای رنگ مشکی درخشان است و بارز ترین ویژگی آن غیر قابل بودن در برابر آب و…است‌.

۲،عایق قطران:برای ساخت این عایق به ذغال سنگ گرما می دهند ،سپس گازی از آن خارج می شود ،این گاز را سرد می کنند تا به صورت قطرات آب در بیاید.به این قطرات قطران گفته می شود،قطران هم مانند غیر است لایه های سنگ را به هم می چسباند،به همین دلیل در ساخت عایق ها استفاده می شود.قطران را از چوب و سنگ ،شیشه هم می گیرند.

۳.عایق های رطوبتی پیش ساخته شده:بسیاری از مسایل عایق کاری رطوبتی با پوشش های از پیش ساخته شده حل می شود.امروزه کاربرد این پوشش ها بسیار وسیع و قابل توجه است،بهترین نوع این پوشش ها پشم شیشه است.

۴.آستر ها پرایمر ها:این محصول عایقی ترکیبی است که از چند نوع متریال مانند حلال ها،قیر ،افزودنی ها و رزین ها ساخته می شود.این عایق به شکل مایع است که با غلطک با قلمو بر روی سطوح زده می شود و عایقی مناسب در مقابل اکسید شدن و رطوبت است.

۵.سیلر ها:سیلر ها از عایقی است که در گروه رنگ ها قرار می گیرد.و جهت پر کردن خلل های خالی در چوب یا ….پس از رنگ نهایی به سطح زده می شوند،و رنگ نهایی را تثبیت کرده سخت تر میکند‌.

بازار فروش بهترین برند عایق رطوبتی صنعتی

بازار فروش بهترین برند عایق رطوبتی صنعتی

فروش عایق رطوبتی همچون دیگر مصالح ساختمانی در فروشگاه های عرضه این اقلام و نمایندگی های کارخانه های تولیدی در سطح شهر یافت می شوند.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید