مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع عایق مایع ضد آب در صنعت

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت عایق در طول عمر آن تاثیر دارد؟معرفی انواع و قیمت عایق ضد آب مایع

عایق مایع ضد آب در صنایع مختلفی کاربرد دارد. همانطور که از اسمشان مشخص است وظیفه اصلی آن ها جلوگیری از نفوذ آب است به همین دلیل یکی از موارد مصرفش در مکان هایی است که در معرض آب یا رطوبت هستند. در این مقاله بیشتر در مورد عایق ضد آب صحبت می کنیم.

انواع عایق مایع ضد آب در صنعت

کیفیت عایق در طول عمر آن تاثیر دارد؟

کیفیت عایق در طول عمر آن تاثیر دارد؟

عایق ها به صورت مایع و جامد وجود دارند و کارشان محافظت از سطوحی است به روی آن ها قرار گرفته اند. یکی از صنایعی که از این عایق ها بسیار استفاده می کنند، صنعت ساختمان سازی می باشد. بسیاری از خسارت هایی که در ساختمان ها به بار می آید به دلیل نفوذ رطوبت و آب به بدنه ساختمان و سست کردن آن است. عایق های رطوبتی یک عامل پیشگیری کننده است.

کیفیت عایق استفاده شده قطعا بسیار مهم است اما تنها با کیفیت بودن محصول تضمین کننده عملکرد خوب آن نخواهد بود بلکه عوامل دیگری در کنار آن باید در نظر گرفته شود، از جمله:

  • مکان مورد استفاده
  • نحوه نصب و استفاده از عایق
  • چگونه نگهداری کردن

عایقی که انتخاب می کنید باید متناسب با مکان مورد نظر شما انتخاب شود تا بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد. برای مثال اگر هدف شما از نصب عایق جلوگیری از رطوبت آب یا مایل هستید عایق حرارت باشد،  پس هنگام خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید.

اینکه شما موفق به شناسایی و خرید یک عایق باکیفیت شوید الزاما کافی نیست، بلکه تازه وارد مرحله مهم دیگری شده اید که اگر به خوبی انجام نگیرید کیفیت عایق را تحت تاثیر قرار می دهد، و آن شیوه به کارگیری و نصب عایق است. پیشنهاد می شود از متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

بعد از نصب درست نیاز است هر چند وقت یکبار سطح عایق شده را مورد بررسی قرار دهید که اگر نیاز به تعمیر دارد سریع تر اقدام نمایید. همچنین نیاز است مراقب عوامل محیطی مثل مواد شیمیایی یا اسیدی و وسایل سنگین و تیز باشید تا بتوانید هرچه بیشتر از آن استفاده کنید.

عایق مایع بر پایه پلی‌یورتان

عایق مایع بر پایه سیمان

معرفی انواع و قیمت عایق ضد آب مایع

معرفی انواع و قیمت عایق ضد آب مایععایق ضد آب مایع نصب راحتی دارد و آسانی می توان روی سطوح مختلف آن را پیاده کرد. عایق های مایع بر اساس تفاوت در پایه تشکیل دهنده شان در انواع مختلفی تقسیم می شوند. 

عایق ضدآب مایع بر پایه سیمان برای سطوح سیمانی بسیار مناسب است، همچنین عایق مایع ضد آب بر پایه پلی اورتان که نوع دیگری است.

قیمت این عایق ها قطعا تاثیر پذیر از نوع کاربرد، برند، نحوه بسته بندی و دیگر عوامل مختلف است.

محمد شیخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوروف شما را به خرید بهترین محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید